راهنمایی ستاره

 

به نام خدا

در این مطلب با آموزش نرم افزار ستاره در خدمت شما هستیم.

برای بزرگ شدن تصاویر روی آنها کلیک کنید.

با اجرای برنامه بعد از نصب ، از شما درخواست میشود تا تاریخ تولد و نام خود را به برنامه بدهید تا از آن استفاده کند:

Star First Age

پس از آن این کادر ها دیگر نمایش داده نمیشوند.

در تصویر زیر صفحه اصلی نرم افزار را مشاهده میکنید.

Star Main

 در این صفحه مختصری از تاریخ روز جاری به صورت شمسی و میلادی وجود دارد.همچنین میزان زمان گذشته از این ماه و زمان گذشته از امسال به صورت نوار پردازش نمایش داده شده و اگر مایل باشید سن شما به ثانیه ، دقیقه ، ساعت ، روز ، ماه و... نمایش داده میشود.

همچنین اجزای پایینی نرم افزار یعنی دکمه بستن و ثانیه شمار روز ثابت هستند و با جابجایی بین صفحات آنها از جای خود حرکت نمیکنند.

در تصویر زیر قسمت رویداد ها و مناسبت ها را مشاهده میکنید.

 

Star Spec

 اگر رویدادی موجود باشد نوشته خواهد شد و اگر تعطیل باشد با رنگ قرمز عبارت تعطیل نوشته خواهد شد و اگر هیچ رویداد مهمی نباشد عبارت "برای امروز هیچ رویداد مهمی ثبت نشده است" نمایش داده خواهد شد.

در تصویر زیر بخش یادآوری را مشاهده میکنید.

Star Remember

در این قسمت یادآوری هایی که برای امروز تنظیم کرده اید نمایش داده میشود.اگر تعداد یادآوری ها بیش از یکی باشد یک لیست آبشاری نمایش داده میشود که با آن میتوانید رویداد مورد نظر را انتخاب کنید.همچنین امکان حذف و ویرایش یادآوری در این قسمت وجود دارد.

در تصویر زیر قسمت تنظیم یادآوری را مشاهده میکنید.

Star Todo

 در این قسمت شما میتوانید به تعداد دلخواه یادآوری تنظیم کنید.این یادآوری ها در فایلی با عنوان tasks.pss در محل نصب نرم افزار قرار دارند.در این بخش قابلیت هایی نظیر ایجاد،حذف،ویرایش و جستجوی یادآوری ها قرار دارد.

 اگر یک یادآوری را تنظیم کنید در موعد مقرر به شما نمایش داده میشود.

همچنین در این قسمت شما میتوانید به وسیله ی راست کلیک ، یک منوی بازشدنی مشاهده کنید که بوسیله ی آن راحت تر میتوانید با یادآوری ها کار کنید.

Star Edit Menu 

برای نمایش یاد آوری کافیست تا روی ان دوبار کلیک کنید و یا از منوی بازشدنی گزینه اول رابزنید.

برای ویرایش یک یادآوری باید روی آن یک بار کلیک کنید تا به رنگ آبی درآید و سپس از سمت راست روی دکمه "ویرایش" کلیک کنید.همچنین میتوانید از منوی باز شدنی گزینه دوم یعنی "ویرایش" را انتخاب کنید.برای ویرایش یک یادآوری با پنجره ای شبیه به تصویر زیر مواجه میشوید:

Star Editor

در تصویر زیرقسمت تنظیمات را مشاهده میکنید.

Star Settings

در این بخش قابلیت هایی نظیر تغییر سرعت جابجایی صفحات و تغییر نامی که در بالای نرم افزار نمایش داده میشود تغییر تاریخ تولد شما و... وجود دارد.شما میتوانید این تنظیمات را به حالت پیشفرض نیز برگردانید.توصیه میشود که تیک گزینه شروع به همراه ویندوز را علامت بزنید تا برنامه به همراه ویندوز شروع به کار کند.

در تصویر زیر بخش درباره برنامه را مشاهده میکنید.

Star About

 در این بخش شما قادر خواهید بود تا برای نسخه های جدید نرم افزار جستجو کنید(که تقریباً هر بروزرسانی در نزدیکی های عید نوروز عرضه میشود) و یا به بیانیه آنلاین حریم خصوصی کاربران ما مراجعه کنید.همچنین قابلیت ارسال گزارش خطا و یا پیشنهاد نیز وجود دارد.

از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به منوی کشویی موجود در آیکن کنار ساعت آن اشاره کرد که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد:

Star Tray Menu

 برای خروج از نرم افزار باید از این منو استفاده کنید.

همچنین نرم افزار ستاره ، نخستین نرم افزاری است که به کادر پیغام های جدید و زیبای پیورسافت مجهز شده است که نمونه ی آن را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

Star Quit Message

پیورسافت به سادگی یک کلیک...

نوشتن دیدگاه

اگر نمیتوانید فارسی بنویسید ، بصورت پینگلیش بنویسید ، ما آنرا به صورت فارسی مینویسیم!


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین نظرات

تصاویر برتر

aparat downloader navigation drawerJtag352ClimaxQrmaker MainwindowStar MainWlbc ApplayingZopyrus Main