توافق نامه ی کاربر (End User License Agreement)

    • شما با استفاده از تمام محصولات و خدمات پیورسافت با موارد زیر موافقت کرده اید.
    • پیورسافت میتواند هر گاه که بخواهد تمام یا بخشی از خدمات و محصولات خود را به حالت تعلیق در آورده و یا کاملاً لغو کند و در این امر کاملاً مختار است.اما در مورد محصولاتی که با انعقاد قرارداد به مشتری داده میشوند،کاملاً پاسخگو بوده و دقیقاً طبق مفاد قرار داد محصولات خود را ارائه میکند.

 

  • استفاده ی تجاری از نرم افزارهای پیورسافت خلاف قوانین بوده و این نرم افزار ها جهت استفاده ی شخصی برای کاربران مهیا شده اند.

 

  • خدمات و نرم افزارهای رایگان پیورسافت کاملاً رایگان و بدون هیچ ضمانتی در اختیار شما قرار میگیرند ،پس اگر این نرم افزار ها دارای خطا باشند و یا به رایانه ی شما صدمه بزنند ، پیورسافت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.اما این در حالی است که گروه برنامه نویسی شامل مجرب ترین برنامه نویسان ایرانی است و تمام محصولات و نرم افزارها را طبق آخرین استاندارد های روز دنیا تهیه میکند و همچنین گروه پشتیبانی پیورسافت آماده ی پاسخگویی به مشکلات شما بوده و سعی میکند تا از طریق انتقادات ، نظرات و پیشنهادات ارزنده ی شما کاربران گرامی،نرم افزار ها را بهبود بخشد.
  • تلاش برای حذف نام و نشان پیورسافت از روی محصولات ما و یا عوض کردن آن به نام شخص و یا شرکت دیگر ، خلاف قوانین میباشد و با متخلف از طریق مجاری قانونی برخورد خواهد شد.
  • شما صراحتاً توافق می کنید که نرم افزارها و مستندات پیورسافت ، که به شما بر طبق این توافقنامه ارائه می شود بر پایه شرایط حال نرم افزارها و مستندات آن می باشد و استفاده از آنها کاملاً بر عهده ی خود شما می باشد. نرم افزارهای پیورسافت شامل هیچ گونه گارانتی نمی باشد. نرم افزارهای ارئه شده بعنوان یک نرم افزار عمومی تهیه شده اند و برای استفاده ویژه شما ساخته نشده است.

  • شما قبول می کنید که پیورسافت به هیچ وجه ضمانت نمی کند که نرم افزارها و مستندات آن ها تمامی نیازهای شما را پاسخگو باشند، عاری از خطا و اشتباه باشند و یا هر گونه مشکل و خطا در عملکرد نرم افزارها و مستندات آنهارا حتماً اصلاح کند

  • اطلاعاتی که از شما گرفته میشود بر طبق بیانیه حریم خصوصی کاربران پیورسافت محافظت میشود.

 

شما با استفاده از خدمات و نرم افزارهای ما با این بیانیه موافقت کرده اید.

 

این بیانیه آخرین بار در 1 خرداد 1393 تغییر کرده است.

در صورتی که کاربران عزیز سوالات بیشتری در این باره دارند و یا هر گونه مغایرتی را در توافق نامه ی کاربری مشاهده نموده اند میتوانند مراتب را با پیورسافت در میان بگذارند.

تصاویر برتر

aparat downloader navigation drawer

آخرین نظرات