درباره ما

وبسایت پیورسافت در تاریخ 28 دی ماه 1390 توسط اینحانب حسام غلامی با کمک بردار ارجمندم میثم غلامی و دوست صمیمی ام حمید شربتی تاسیس شد که در همین جا از این دو عزیز به خاطر حمایت هایشان تشکر فراوان میکنم.

هدف اصلی بنده از تاسیس پیورسافت این بوده که تفکر مدرن و جدید دنیای نرم افزارهای رایانه ای را در قالب نرم افزار های پارسی به کاربران عزیز ایرانی تقدیم کنم تا جهشی در بروزشدن تفکر قدیمی نرم افزاری در ایران به وجود بیاید.

 البته این کاری بسیار دشوار است که نیاز به صبر ، تلاش و پشت کار فراوان دارد و بنده در این راه همواره از دیروز مصمم تر هستم. 

پیورسافت هنوز در اول راه است و برنامه های مدون و بزرگی برای آینده دارد.به امید اینکه با حمایت شما کاربران گرامی هرچه بیشتر و بهتر پیشرفت کند.

مهم ترین مسئله ی ما در پیورسافت امنیت کاربران است که تمام تلاش خود را میکنیم که (چه در نرم افزار های ویندوز و چه در نرم افزارهای تحت وب) از آخرین استانداردهای امنیتی استفاده کنیم تا اطلاعات شما همیشه در امان باشند. استفاده از گواهینامه ی امن برای اتصال ایمن شما با وبسایت میتواند گواه این موضوع باشد.

Puresoft Ssl Website Seal Small

نرم افزارهای پیورسافت شامل نرم افزارهای رایگان و تجاری مختلفی هستند که هرکدام در حوزه های متنوعی ایجاد شده اند که استفاده از هر کدام از این نرم افزارها ممکن است مشمول ضوابط خاصی باشد شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از صفحات قوانین حریم خصوصی کاربران ، شرایط استفاده از سرویس و توافق نامه ی کاربری دیدن کنید.

 

 Ps

پیورسافت به سادگی یک کلیک...

آخرین نظرات

تصاویر برتر

aparat downloader navigation drawerJtag352ClimaxQrmaker MainwindowStar MainWlbc ApplayingZopyrus Main