پردازش ها-پوشه ساز

توجه : آنتی ویروس پلنگ به نرم افزار زوپیروس تبدیل شده است.

در این مطلب میخوانیم:

1.پنجره پردازش های در حال اجرا

2.پنجره پوشه ساز

Untitled 4

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید دو نوار پردازش وضعیت رم و CPU رایانه ی شما را نشان میدهند.در کادر نارنجی رنگ هم حجم صفحه هایی که سیستم عامل برای انتقال داده ها از رم استفاده میکند نشان داده شده است.در سمت چپ نیز اطلاعاتی نظیر حافظه ی فیزیکی و مجازی نوشته شده است.

در بالا ی این اطلاعات کادر سفید رنگی وجود دارد که کوچکترین پردازش رایانه شما را نشان میدهد که در صورتی که میخواهید آن پردازش متوقف شود باید آن را انتخاب کرده و دکمه ی فلش سبز را بزنید تا پایان یابد.همچنین میتوانید به صورت چندتایی یا با کلید Ctrl از صفحه کلید چند مورد را انتخاب کنید.با استفاده از فلش سبز رنگی که به دور خود میچرخد لیست را تازه کنید.با استفاده از ضربدر قرمز میتوانید کادر را ببندید.وبا استفاده از  علامت مثبت سبز رنگ میتوانید کادر RUN ویندوز را باز کنید و با استفاده از اختیار Admin فرمان های خود را در آن وارد کنید.

پوشه ساز پیورسافت

 Untitled 5

با فشردن آیکون پوشه ساز در صفحه اصلی نرم افزار وارد پوشه ساز پیورسافت بشوید.پنجره ی کوچکی که کارهای بزرگی میکند.

ابتدا کمی در مورد کاربرد آن توضیح میدهم.

در روی دسکتاپ خود پوشه ی جدیدی بسازید و سعی کنید نام آن را   CON   بگذارید.میبینید که ویندوز این اجازه را به شما نمیدهد.خب حالا به پوشه ساز برگردید.بر روی دکمه انتخاب کلیک کنید و از کادر باز شده دسکتاپ را انتخاب کنید.با بستن کادر آدرس بروز میشود.از منوی آبشاری عبارت CON را انتخاب کنید.حالا بر روی علامت مثبت سبز کلیک کنید.میبینید که بر روی دسکتاپ شما پوشه CON بوجود آمد.این گونه پوشه ها بدلیل ماهیت خاصی که دارند(توسط ویندوز رزرو شده اند) ویروسی نمیشوند.

خوب حالا یک پوشه ی دلخواه را از روی دسکتاپ یا هر جای دیگر بروی چشم الکترونیکی پلنگ بکشید.میبینید که آدرس بروز شد.با این کار دیگر نیازی به باز کردن کادر انتخاب آدرس ندارید.

برای حذف این پوشه ها ابتدا باید محتویات آن را کاملا خالی کنید سپس آدرس پوشه ی قبلی آن را بدهید و بعد از منوی آبشاری اسم آن پوشه را انتخاب کنید و دکمه ی ضربدر قرمز را برنید.

با فشردن فلش سبز رنگ رو به پایین پنجره را ببندید.

 

پایان راهنمای شماره 2

پیورسافت به سادگی یک کلیک...

برای این مطلب امکان درج دیدگاه وجود ندارد

سرفصل اخبار


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت

نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت را به شما معرفی کنیم. به وسیله ی این نرم افزار که آزاد و متن باز است، شما…2016-05-18 20:32:41
بروزرسانی جدید نرم افزار تقویم شمسی ستاره برای سال 95

بروزرسانی جدید نرم افزار تقویم شمسی ستاره برای سال 95

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نسخه ی جدید نرم افزار ستاره برای سال 1395 را به شما معرفی کنیم. در این نسخه تقویم سال 1395 شمسی در برنامه قرار…2016-04-04 18:46:17
بروزرسانی جدید نرم افزار JTAG

بروزرسانی جدید نرم افزار JTAG

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نسخه ی جدید نرم افزار JTAG را به شما معرفی کنیم. در این نسخه مشکلی مبنی بر عدم امکان افزودن یک برچسب آماده در…2016-01-23 10:52:38

محصول ویژه

Owj 2014 Teaser

نرم افزار انبارداری اوج یکی از معروف ترین نرم افزار های انبارداری در ایران است که از سال 1390 توسط پیورسافت تولید شده و بطور مرتب بروز رسانی میشود.

شما نیز این نرم افزار را دانلود کنید

آخرین نظرات

تصاویر برتر

aparat downloader navigation drawerJtag352ClimaxQrmaker MainwindowStar MainWlbc ApplayingZopyrus Main