صفحه اصلی-تغییر رجیستری-تغییر خصوصیات

توجه : آنتی ویروس پلنگ به نرم افزار زوپیروس تبدیل شده است.

P Main Opt
 در این مطلب میخواهیم ظاهر کلی پلنگ را توصیف کنیم.با ما باشید...

 در این مطلب میخوانیم:

1.توصیف پنجره اصلی نرم افزار

2.پنجره تغییر رجیستری

3.پنجره تغییر خصوصیات سیستم

 

تصویری که در ابتدای مطلب مشاهده میکنید صفحه ی اصلی آنتی ویروس است که برگرفته از یک نوار اعلان و تعدادی آیکون و همچنین یک نوارکوچک در پایین برای پشتیبانی.

 

با کلیک کردن بر روی هرگزینه شما به قسمت تنظیمات آن هدایت میشوید تا از امکانت آن بهره مند شوید.

 همچنین با راست کلیک کردن منوی بازشویی را مشاهده میکنید که از آن میتوانید برای خروج از برنامه و یا دسترسی سریع به آنتی ویروس و مرور گر استفاده کنید.همچنین با کلیک برروی فلش روبه پایین برنامه در پس زمینه ویندوز مخفی میشود و شما میتوانید آیکن کوچک  آن را کنار ساعت ویندوز مشاهده کنید.

یک دکمه ی دیگر هم در قسمت پایین پنجره تعبیه شده که با آن میتوانید ویروس های خطرناک را به صورت سریع و بلادرنگ از رایانه حذف کنید.

اولین آیتم در دسترس "تعمیر رجیستری" است.شما با استفاده از آن میتوانید مشکلات احتمالی که ممکن است ویروس ها بوجود آورده باشند از بین ببرید و یا اگر وجود ندارند آن ها را ایجاد کنید!.و یک دکمه جهت بازیابی رجیستری به حالت پیشفرض هم تعبیه شده است.

دکمه ی سبز رنگ باعث اعمال تغییرات میشود.دکمه ی قرمز رنگ باعث لغو تغییرات و بستن پنجره میشود.دکمه ی آچار هم باعث شروع تعمیر رجیستری میشود.


 Untitled 2

دومین گزینه ی در دسترس " تنظیم خصوصیات سیستم" است. شما با این گزینه میتوانیدآی پی و نام رایانه ی خود را مشاهده کرده و همچنین قادر خواهید بود تا کاربران ویندوز را ایجاد و یا حذف کنید و در طرف دیگر میتوانید خصوصیت هایی نظیر سیتمی بودن پنهان و یا آرشیو بودن و... را به درایو های رایانه خود اضافه کنید.

با وارد کردن نام کاربری و انتخاب یکی از گزینه های "ایجاد"،"تغییر رمز" و یا "حذف" میتوانید این عملیات ها را روی کاربر اعمال کنید و بغیر از حالت تغییر رمز شما اجباری برای وارد کردن کلمه عبور ندارید.

دو کادر پایین نشانگر اطلاعات موتور آنتی ویروس هستند.

در کادر سمت چپ با انتخاب درایو و انتخاب گزینه های دلخواه از کادر های علامت و زدن دکمه ی سبز آنها را اعمال کنید.

با زدن دکمه ی قرمز تنظیمات مربوط به درایو لغو شده و این پنجره بسته میشود.

با فشردن دکمه ی "شروع پلنگ به همراه ویندوز" از همان ابتدای کار ویندوز پلنگ راه اندازی خواهد شد.


 Untitled 3


پایان راهنمای شماره 1

پیورسافت به سادگی یک کلیک...

 

برای این مطلب امکان درج دیدگاه وجود ندارد

سرفصل اخبار


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت

نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نرم افزار جدید پیورسافت، چوکال چت را به شما معرفی کنیم. به وسیله ی این نرم افزار که آزاد و متن باز است، شما…2016-05-18 20:32:41
بروزرسانی جدید نرم افزار تقویم شمسی ستاره برای سال 95

بروزرسانی جدید نرم افزار تقویم شمسی ستاره برای سال 95

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نسخه ی جدید نرم افزار ستاره برای سال 1395 را به شما معرفی کنیم. در این نسخه تقویم سال 1395 شمسی در برنامه قرار…2016-04-04 18:46:17
بروزرسانی جدید نرم افزار JTAG

بروزرسانی جدید نرم افزار JTAG

به نام خدا با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت پیورسافت مفتخریم که نسخه ی جدید نرم افزار JTAG را به شما معرفی کنیم. در این نسخه مشکلی مبنی بر عدم امکان افزودن یک برچسب آماده در…2016-01-23 10:52:38

محصول ویژه

Owj 2014 Teaser

نرم افزار انبارداری اوج یکی از معروف ترین نرم افزار های انبارداری در ایران است که از سال 1390 توسط پیورسافت تولید شده و بطور مرتب بروز رسانی میشود.

شما نیز این نرم افزار را دانلود کنید

آخرین نظرات

تصاویر برتر

aparat downloader navigation drawerJtag352ClimaxQrmaker MainwindowStar MainWlbc ApplayingZopyrus Main